€ do ustalenia

Ogrodnictwo Niemcy praca od zaraz przy kwiatach bez języka Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straelen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2017 00:42

Oferujemy możliwość zatrudnienia w szklarni z Straelen dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech przy kwiatach z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Lokalizacja: Straelen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy kwiatach szklarniowych
  • do obowiązków pracownika będzie należało pielęgnowanie i nawożenie roślin
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie także ścianie oraz pakowanie kwiatów

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • bezpłatne lokum zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • pracę na podstawie umowy zlecenia
  • darmowy transport do pracy oraz z powrotem
  • zatrudnienie możliwe od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysłania zgłoszeń na adres:

bde-bde@wp.pl

Możliwy jest także kontakt telefoniczny w godzinach 8-16 pod numerem 957579757

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-jezyka-straelen-2017/

Nr ogł.: 7155a11d85abc398

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.