€ do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów bez języka Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuwarendorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
szparagi-zbiory5

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów na gospodarstwie z Neuwarendorf. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków. Nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce zatrudnienia: Neuwarendorf.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia, ok. 30 – 32 zł za godzinę brutto.

Czynności na stanowisku:

  • zadania wykonywane są na polu;
  • polegają na zbiorze truskawek;
  • wstępne oczyszczanie szparagów i układanie ich w skrzynkach;
  • pracodawca może również zlecać inne zadania przy szparagach.

Wymagania:

  • praca dla osób pomiędzy 25 a 45 rokiem życia;
  • duża pracowitość i motywacja;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienność.

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • pracę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn;
  • przyjazne warunki;
  • dobre zarobki.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-rolnictwie-dla-polakow-przy-zbiorach-szparagow-neuwarendorf/

wyświetleń: 2232, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1485745e3617951c