€ 8,85 euro brutto/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech zbiory śliwek od zaraz wrzesień 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 września 2016 03:27

Pilnie poszukujemy 10 osób bez znajomości języka do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie od zaraz w okolicach Magdeburga dla osób sprawnych fizycznie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru śliwek
Liczba miejsc do obsadzenia: 10
Wynagrodzenie: 8,85 euro brutto na godzinę pracy
Lokalizacja: okolice Magdeburga

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za wykonywanie fizycznej pracy sezonowej przy zbiorze śliwek

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to warunek obowiązkowy
  • bardzo dobra kondycja
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w kontenerach mieszkalnych ogrzewanych, pracodawca zapewnia zamieszkanie darmowo
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • darmowy posiłek regeneracyjny
  • wsparcie medyczne jeżeli będzie taka konieczność
  • pracę sezonową na okres 6 tygodni

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV i zdjęciem na adres:

  • neuearbeit@berlin.com w nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Zbiory śliwek, Niemcy″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-sliwek-magdeburg/

wyświetleń: 1983, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 59257d1f12b82a0d

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech zbiory śliwek od zaraz wrzesień 2016”

  1. " Zbiory śliwek, Niemcy " dn. 12 września 2016 @ 14:28

    DZIEŃ DOBRY. BYŁBYM ZAINTERESOWANY PAŃSTWA OGŁOSZENIEM. POSIADAM WŁASNY SAMOCHÓD, ORAZ CHEC DO PRACY OD ZARAZ.