€ akord

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory szparagów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 19:01

Poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2019 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie pod Hamburgiem bez znajomości języka niemieckiego dla emerytów, gospodyń domowych i studentów.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Stawka godzinowa: akord.

Start: kwiecień 2019.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbiorem szparagów z pola.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • dokładność;
  • brak chorób;
  • motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność na 3 miesiące;
  • miłe usposobienie;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i wyżywienie w formie obiadów – 10 euro za dobę;
  • zamieszkanie w pokojach 6-osobowych;
  • pracę od kwietnia;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • wszystkie osoby zarządzające plantacją mówią po polsku!

Aplikacje:
Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie www:

Na wszelkie pytania odpowiemy poprzez kontakt telefoniczny:

04541 – 84 26 1

Prosimy dzwonić w godzinach 9:00 – 12:00.

Źródło: https://www.kaiserhof-salem.de/kontakt/

Nr ogł.: 1395c121b01e6983