€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech w restauracji pomoc kuchenna od zaraz Bremm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremm
  • Opublikowany: 11 marca 2016 23:29
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pomoc-kuchenna-gastronomia3

Oferta stałej pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej. Restauracja w Bremm zatrudni Polaków od zaraz. Atrakcyjne ogłoszenie z możliwością zakwaterowania oraz satysfakcjonującymi zarobkami.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Miasto: Bremm.

Zarobki: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • mycie, obieranie, krojenie składników;
  • samodzielne przygotowanie prostych dań;
  • dbanie o porządek na sali;
  • obsługa gości restauracji;
  • nastawianie i obsługa zmywarek.

Wymagania:

  • komunikatywny język niemiecki;
  • gotowość do rozpoczęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz;
  • co najmniej dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • uczciwość, punktualność;
  • dobry stan zdrowia, pozwalający na wykonywanie tego typu pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie niedaleko pracy;
  • niemiecką umowę o pracę z możliwością skorzystania z socjalu;
  • ubezpieczenia i składki;
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
  • wysokie zarobki;
  • podjęcie pracy od zaraz;
  • zatrudnienie w miłym, międzynarodowym zespole.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem prosimy wysyłać pod adres:

kontakt@eu-workers.eu z dopiskiem w tytule: HH/03/2016

Można kontaktować się telefonicznie: +48 503 931 111

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bemm-od-zaraz-pomoc-kuchenna-w-restauracji/

wyświetleń: 1282, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 90156e2b402921df