€ 12 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie lotniska od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 17 marca 2016 23:22
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-maszynowe

Oferta dobrze płatnej pracy w Niemczech, przy sprzątaniu na lotnisku w Hanowerze. Zatrudnienie dla sprzątaczki z podstawową znajomością języka, od zaraz. Poszukiwane osoby energiczne, schludne i kulturalne.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miasto: Hanower.

Stawka godzinowa: 12 euro.

Opis stanowiska pracy:
pracownik będzie odpowiadał za sprzątanie hali terminala lotniska, oraz za bieżące utrzymanie czystości. Do obowiązków będzie należało mechaniczne czyszczenie podłogi, zamiatanie, sprzątanie i dezynfekcja toalet a także wynoszenie śmieci i tym podobne zadania.

Praca jest zorganizowana w trybie zmianowym (zmiana dzienna, popołudnie, noc).

Oczekiwania wobec kandydata:

  • elastyczność godzinowa;
  • doświadczenie jest mile widziane;
  • dokładność, poczucie estetyki;
  • kultura osobista;
  • odpowiedzialność;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • schludny wygląd.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • niemiecką umowę o pracę na rok z możliwością przedłużenia;
  • wszelkie środki potrzebne do pracy;
  • zakwaterowanie płatne niedaleko lotniska;
  • dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres mailowy:

dringende@europe.com

CV w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-sprzatanie-terminala-na-lotnisku-z-podstawowym-jezykiem-hannover/

wyświetleń: 1632, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 19456eafc6fcab69

2 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie lotniska od zaraz Hanower”

  1. Marcin Rudziński dn. 31 marca 2016 @ 17:28

    witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy proszę o kontakt pod numerem +48 793398218

  2. Dominik Ptaszynski dn. 3 kwietnia 2016 @ 09:24

    Jestem zainteresowany praca zdrowy silny chlop bez nalogow 515821279