€ 14-16 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 22:14

Zatrudnimy od zaraz w Düsseldorfie na stanowisku sprzątaczki. Opcja pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów prywatnych dla osób z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 14 do 16 euro brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań na zlecenie klientów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pobranie zapłaty oraz wydanie reszty
  • zakres obowiązków jest ustalany indywidualnie, zlecenia są stałe lub jednorazowe

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na dobrych warunkach od zaraz
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • dużą liczbę godzin pracy w miesiącu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: sprzątanie-domów-mieszkań/11/17 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-dusseldorf/

wyświetleń: 1011, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 515a01a53d1bc16