€ 15 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie samolotów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2017 01:00

Dobrze płatna praca w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka. Oferta zatrudnienia na lotnisku we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu samolotów.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 15 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie samolotów między rejsami
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również wymianą poduszek oraz uzupełnianiem materiałów reklamowych

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • motywacja do podjęcia pracy
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • gotowość do wyrobienia certyfikatu bezpieczeństwa niezbędnego do pracy na lotnisku
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pomoc w sprawach formalnych
  • potrzebne do pracy narzędzia i środki
  • możliwość skorzystania ze świadczenie socjalnych
  • opiekę koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Sprzątanie na lotnisku, Frankfurt nad Menem” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem-przy-sprzataniu-samolotow/

Nr ogł.: 2935980e994dbeeb