€ 12-14 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 18:05

Firma z Berlina od zaraz przyjmie Polaków do sprzątania domów i mieszkań prywatnych. Praca w Niemczech na dobrych warunkach finansowych z zapewnioną dużą liczbą godzin.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce pracy: Berlin.

Stawka godzinowa: 12 euro na umowie o pracę lub 14 euro/h brutto przy samozatrudnieniu.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązki wykonywane są w grupach po 2-4 osoby u stałych klientów firmy;
  • zatrudniony pracownik będzie odpowiadał za dokładnie sprzątanie domu lub mieszkania klienta;
  • mogą wystąpić zlecenia na sprzątanie hal, magazynów lub biur;
  • sprzątanie ma być wykonywane według ścisłych wskazań klienta (np. z pomocą ekologicznych detergentów).

Oczekiwania:

  • duże poczucie estetyki i dokładność;
  • podstawowy język niemiecki;
  • możliwość pracy w zmiennych godzinach;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • kultura osobista i właściwy wygląd;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • kontaktowość i przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • auto i telefon służbowy do dyspozycji;
  • możliwość zakwaterowania w cenie 300 euro miesięcznie;
  • duża ilość godzin do wypracowania;
  • stali klienci;
  • za sumienną pracę można otrzymać premię uznaniową.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy przesyłać pod adres e-mail:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie:
    „Sprzątanie domów i mieszkań prywatnych, Berlin”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/belin-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan/

wyświetleń: 2420, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29657b6eaafe9a8d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.