€ 14,50 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii sztuki Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 00:54

Chętnie zatrudnimy od zaraz w Lipsku pracowników z podstawową znajomością języka. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii sztuki oraz urzędu miasta.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 14,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu galerii sztuki oraz urzędu miasta
  • zadaniem pracownika będzie mycie podłóg, czyszczenie toalet oraz odkurzanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się starannym wycieraniem kurzu z eksponatów

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanych obowiązków
  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetna organizacja
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność utrzymywanie dobrych relacji z ludźmi
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • pomoc konsultanta na miejscu
  • wysokie zarobki wypłacane na czas
  • możliwość skorzystania z zaplecza socjalnego
  • pracę na czas określony
  • płatne zamieszkanie
  • perspektywę przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • środki i narzędzia do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Sprzątanie galerii sztuki Lipsk – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-z-podstawowym-jezykiem-przy-sprzataniu-muzeum-lipsk/

wyświetleń: 685, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7275b280b48d9848

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.