€ 12-14 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 02:15

Oferta dobrze płatnej pracy w Niemczech dla 2 kandydatów z podstawową znajomością języka. Od zaraz zatrudnimy przy sprzątaniu biur we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 12 euro brutto dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz 14 euro brutto dla pracowników z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu lokali biurowych – gabinetów, toalet, sal konferencyjnych, pokojów socjalnych, itp.
  • do zadań pracownika będzie należało wynoszenie śmieci, mycie podłóg, wycieranie kurzy, itd.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań
  • aktualne zaświadczenie o byciu niekaranym
  • brak uzależnień
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie i referencje od poprzednich pracodawców
  • zdolność szybkiej pracy
  • dobre nastawienie i komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zmianach od 17 do 1 w nocy
  • płatne zakwaterowanie w mieszkanie o dobrym standardzie za 200 euro miesięcznie
  • pracę od zaraz na czas określony

Aplikacja:

Osoby zainteresowane oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur od maja 2017, Frankfurt nad Menem” na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-biur-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 1411, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 39759012235b3988

2 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem”

  1. podeime prace od zaraz 667301884

  2. Poproszę, zadzwonić mój numer telefonu
    0151 68552294 dziękuję z góry.