€ 1450 € brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Opublikowany: 19 marca 2016 23:29
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie-ciastek-uk

Oferujemy pracę w Niemczech bez znajomości języka, od zaraz. Zatrudnienie w Dortmundzie przy pakowaniu ciastek na taśmie produkcyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Dortmund.

Pensja miesięczna: 1450 euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik pakuje ciastka przy linii produkcyjnej;
  • należy układać ciastka po 12 sztuk i umieścić w maszynie pakującej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • układanie opakowań z ciastkami w pudełkach.

Oczekiwania:

  • ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • mile widziana znajomość norm HACCP i ISO 22000;
  • doświadczenie będzie dużą zaletą;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • ścisła higiena osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu dla pracowników lub płatne w mieszkaniu 3-pokojowym (200 euro miesięcznie);
  • szkolenie na początki pracy;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:
einfach-losungen@germanymail.com

W tytule należy wpisać: „PAKOWANIE CIASTEK, Dortmund 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-dortmund/

wyświetleń: 2304, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 75356eb0b86a53eb

2 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek bez języka Dortmund”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana praca przy pakowaniu ciastek spelniam wszystkie wymagania pracuje rowniez na produkcji w firmie LAMBERTZ POLONIA
    663844244

  2. „PAKOWANIE CIASTEK, Dortmund 2016″ dn. 7 kwietnia 2016 @ 14:04

    Zainteresowala mnie praca przy pakowaniu ciastek spelniam wymagania prcowalem na podobnym stanowisku 015215738009

Zostaw odpowiedź do Praca