€ 12,50-15,50 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 00:10

Oferujemy dobrze płatną pracę w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu na magazynie ze sprzętem małego AGD.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 12,50 do 15,50 euro za godzinę brutto w zależności od stopnia znajomości języka i doświadczenia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na zbieraniu zamówień dla sklepów z użyciem skanera i wózka elektrycznego
  • zadaniem pracownika będzie załadunek i rozładunek towarów oraz rozmieszczanie dostaw na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • samodyscyplina
  • zdolność pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie
  • pełna samodzielność
  • dobra kondycja
  • pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość nabywania nowych umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki
  • legalną pracę z ubezpieczeniem oraz opłacaniem składek przez pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV, zdjęciem oraz krótkim opisem siebie należy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Magazyn hurtowni małego AGD, Niemcy praca od kwietnia 2018, Hamburg”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-malego-agd-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 1024, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8905ae3abc5c3e50