€ 2000 euro/m-c netto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie murarz bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2017 00:31

Propozycja dobrze płatnej pracy w Niemczech na stanowisku murarza. Od zaraz zatrudnimy na budowie z Hamburga budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany, murarz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: około 2000 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie polegająca na wykonywaniu zadań związanych z murowaniem, wznoszeniem nowych budynków

Wymagania:

  • preferowane są osoby posiadające doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • pracowitość i sumienność
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • gotowość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • chęć oraz motywacja do pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zapewnione bezpłatne miejsce do zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o legalną umowę na warunkach niemieckich
  • darmowy transport do pracy i z powrotem
  • zapewnione przez pracodawcę ubezpieczenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 601 906 058

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/murarz-praca-w-niemczech-w-budownictwie-hamburg-bez-znajomosci-jezyka/

wyświetleń: 1278, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6905a2078d873f37