€ 1400 - 1500 miesięcznie brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie malarz-tapeciarz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 maja 2016 22:34

Firma budowlana z Berlina zatrudni od zaraz pracowników do malowania i tapetowania. Niemcy praca na budowie dla Polaków, oferujemy bezpłatne zakwaterowanie na czas umowy oraz dobre zarobki.

Stanowisko: malarz-tapeciarz.

Lokalizacja pracy: Berlin.

Pensja miesięczna: 1400 – 1500 euro brutto.

Opis stanowiska pracy:
osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała za pełen proces malowania oraz tapetowania ścian. Jej zadaniem będzie przygotowanie podłoża do malowania lub tapetowania, zabezpieczenie podłóg i listew przed zabrudzeniem oraz sporządzanie odpowiednich mieszanek klejów oraz farb.
Zadania wykonywane są różnymi technikami.

Wymagania:

  • komunikatywny język niemiecki;
  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia przy malowaniu i tapetowaniu;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem;
  • samodyscyplina;
  • poczucie estetyki i dokładność;
  • mile widziane będzie zaświadczenie o niekaralności;
  • sumienność, punktualność, terminowość;
  • uczciwość i zaangażowanie w obowiązki;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na długi czas;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość nadgodzin dla chętnych;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • narzędzia potrzebne do pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę internetową:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-jako-malarz-tapeciarz-berlin-od-zaraz/

wyświetleń: 1647, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 705573c2efa70412