€ 2800-3500 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B przewóz osób Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 01:13

Dostępna od zaraz praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B . Opcja zatrudnienia w Monachium dla osób z podstawową znajomości języka przy przewozie klientów VIP.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 2800 do 3500 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku kierowcy kat.B przy przewozie osób VIP służbowymi limuzynami
  • zadaniem pracownika będzie obsługa ślubów, klientów biznesowych oraz imprez okolicznościowych

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • miła aparycja
  • pełen profesjonalizm
  • brak uzależnień
  • umiejętność prowadzenia pojazdów o różnej wielkości
  • zdolność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • ważne prawo jazdy kat.B od co najmniej 4 lat

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu lokum
  • wysokiej klasy samochody służbowe do dyspozycji
  • eleganckie ubrania służbowe oraz bon na obuwie
  • wysokie wynagrodzenie
  • nienormowany czas pracy zależny od zleceń
  • szansę rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

W tytule prosimy wpisać „Przewóż VIP, Monachium – imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-vipow-monachium/

wyświetleń: 1634, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4665a5e7ccebeea9

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B przewóz osób Monachium”

  1. Witam chciałbym podjąć prace jako kierowca. Jestem spokojny, cierpliwy, wykonuje prace żetelnie pełna dyskrecja i uczciwość. Nie mam problemu z prawem. Pozdrawiam Przemek