€ 1400 netto + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 od zaraz jako pomoc kuchenna bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:45

Aktualna opcja zatrudnienia w restauracji z Dortmundu jako pomoc kuchenna. Niemcy praca 2017 w gastronomii od zaraz z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1400 euro za miesiąc nett

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w kuchni polegająca na utrzymywaniu porządku oraz przygotowywaniu prostych dań
  • zadaniem pracownika będzie obsługa zmywaka
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zdolność utrzymywania czystości na miejsc pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań
  • gotowość do przejścia płatnych badań na miejscu

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • bezpłatne zakwaterowanie w samodzielnym pokoju z łazienką i aneksem kuchennym
  • darmowe wyżywanie oraz napoje
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Pomoc kuchenna bez języka, Dortmund” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-w-restauracji/

Nr ogł.: 11659cd5487bc5d5

2 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 od zaraz jako pomoc kuchenna bez języka Dortmund”

  1. Jestem zdecydowana na podjęcie pracy jako pomoc kuchenna.