€ 1350 euro/m-c netto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz gastronomia pomoc kuchenna bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 maja 2018 02:13

Oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz zatrudnimy w restauracji hotelowej z Berlina 2 kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1350 euro za miesiąc netto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na wspieraniu zadań w kuchni hotelowej
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników oraz nieskomplikowanych dań i sosów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sprzątaniem oraz obsługą zmywarki

Wymagania:

  • ważna książeczka sanepidu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaletą będzie minimalna znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • jasne warunki zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • atrakcyjne warunki mieszkaniowe
  • bezpłatne wyżywienie w restauracji
  • zatrudnienie od zaraz na rok z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz zdjęciem na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W tytule należy wpisać „nu/a4/05/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-berlin-2018/

wyświetleń: 915, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5265afdbabbd629d