€ 10,50 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja kanapek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 20:53

Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Fabryka żywności z Kolonii od zaraz poszukuje nowych osób na produkcję kanapek. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę.

Wolne miejsca: 4.

Opis stanowiska:
pracownicy będą odpowiedzialni za produkcję żywności przeznaczonej na pokłady samolotów, takiej jak kanapki, tortille, makarony itp. Nowa osoba będzie przygotowała dania oraz pakowała je według odgórnych wskazań.

Wymagania:

  • sumienność, dokładność;
  • odpowiedzialne podejście;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaletą będzie doświadczenie, jednak nie jest ono konieczne;
  • motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 zmiany w tym dodatkowo płatne noce (+1,80 euro brutto/h);
  • umowę o pracę do końca września z możliwością przedłużenia;
  • wprowadzenie w obowiązki prowadzone przez Polaka;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Aplikacje:
CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie prosimy wpisać: „Produkcja kanapek”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-kolonia/

wyświetleń: 1806, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 18575854f424b80

3 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja kanapek Kolonia”

  1. „Produkcja kanapek” dn. 12 czerwca 2016 @ 15:22

    Czy jest możliwość podjęcia pracy tylko w miesiącu sierpniu? Pozdrawiam

  2. Witam.chcialbym podjąć pracę z moja dziewczyną. Mam 19lat. Jestesmy przygotowani do pracy od zaraz. Proszę zadzwonic na numer : 530766380. Dziekuje

  3. Daniel Czechowski dn. 25 lipca 2016 @ 11:16

    Witam Dyspozycyjność od zaraz ,Mój numer 535609270.