€ 9,50 euro za godzinę brutto.

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Düsseldorf pakowanie pralin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 00:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-czekoladek-pralinek

Fabryka z Düsseldorfu zatrudni od zaraz pracowników do pakowania pralin, bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków z wysokim wynagrodzeniem oraz zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 9,50 za godzinę brutto.

Zadania:

  • zadania są wykonywane przy linii produkcyjnej;
  • układanie czekoladek w sposób delikatny na tackach;
  • bieżące kontrolowanie jakości;
  • przekazywanie gotowych tacek do foliowania.

Oczekiwania:

  • umiejętność delikatnej pracy dłońmi;
  • sprawność manualna;
  • bystrość, spostrzegawczość;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • plusem będzie doświadczenie w produkcji spożywczej lub znajomość norm ISO 22000 i HACCP.

Gwarantujemy:

  • kwaterę płatną 150 euro za miesiąc;
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy;
  • dobre zarobki;
  • pomoc w formalnościach;
  • dokładne szkolenie BHP;
  • odzież ochronną.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowaniu pralin, imię i nazwisko”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-pralin-bez-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 2881, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5395706cfde35857

Linki sponsorowane

12 komentarzy aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Düsseldorf pakowanie pralin”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy przez 2 lata pracowałem na produkcji serów w polsce a o 6 lat pracuje na magazynie

  2. Witam
    Jestem zainteresowana w/w oferta i prosze o kontakt tel 0048 508424476

  3. Antonina Pawlenka dn. 15 kwietnia 2016 @ 15:45

    Witam ja i kilkoro moich znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą pracy!
    Wszyscy mamy ukończone 18 lat i spełniamy wszystkie wymagane kryteria dotyczące tej oferty! Bylibyśmy zainteresowani pracą sezonową.
    Proszę o skontaktowanie się ze mną telefoniczne: 515858039 lub e-mail:
    antoninapawlenka@wp.pl

  4. witam jestem zainteresowana panstwa oferta prosze o kontakt tel 0048606355577 mialam stycznosc z produkcja w zakladzie mleczarskim

  5. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy .Bardzo proszę o kontakt pozdrawiam

  6. Damian Kuźmicz dn. 19 kwietnia 2016 @ 11:35

    Witam jestem zainteresowany w/w oferta bardzo bym prosil o kontakt +48733462552.
    Z gory bardzo dziekuje

  7. Robert Orzechowski dn. 19 kwietnia 2016 @ 16:41

    Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy prosze o kontakt +495218954293

  8. Dzień Dobry,
    Czy jest możliwość pracy na dwa miesiące : lipiec i sierpień dla pary ?
    Proszę kontaktować na ten numer: 881 222 016.

  9. Witam.Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy .Proszę o kontakt w sprawie pracy na nr telefonu.695252635 lub e-mail Ewa.roik@interia. pl

  10. Beata Koczkodan dn. 24 kwietnia 2016 @ 23:56

    Witam. Jestem bardzo zainteresowana Państwa oferta. Bardzo prosze o kontakt telefoniczny 0048 696 289 700

    PS. Posiadam doświadczenie w tej branży.

    Beata Koczkodan

  11. Jestem zaineteresowana ofertą wraz z innym znajomymi.
    Proszę o kontakt na podany emeil: praca13@opoczta.pl

  12. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy.Posiadam książeczkę sanepidowską,prawo jazdy,zaświadczenie o niekaralności .W każdej chwili mogę wyjechać.Pozdrawiam Jola 508383797.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.