€ 10 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin produkcja dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2016 23:35

Fabryka pizzy mrożonej od zaraz przyjmie pracowników na produkcję. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków na dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Stawka godzinowa: 10 euro/h brutto.

Numer referencyjny: produkcjapizzymrozonej4/16.

Obowiązki na stanowisku:

  • czynności związane z przygotowaniem składników potraw (krojenie, obieranie itp.);
  • kontrolowanie procesów produkcyjnych i jakości żywności;
  • układanie przygotowanych składników na blatach pszennych;
  • obsługa maszyn po wcześniejszym szkoleniu.

Wymagania:

  • gotowość do szybkiej pracy;
  • przestrzeganie przepisów BHP i procedur;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B i własne auto;
  • pracowitość, odpowiedzialne podejście, motywacja.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie możliwe od zaraz;
  • legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy;
  • zakwaterowanie płatne 200-250 euro;
  • szkolenia pracownicze;
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki;
  • przyjazny zespół i miłą atmosferę.

Aplikacje:
CV prosimy wysyłać pod adres mailowy:

dringende@europe.com

W temacie prosimy wpisać numer referencyjny.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-bez-jezyka-berlin/

wyświetleń: 2588, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 466570e932f22751

4 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin produkcja dań gotowych”

  1. moj syn 38 lat-bardzo chetnie w tej firmie by pracowal—mieszkal by u mnie w berlinie.
    prosze o pozytywna odpowiedz.
    Bardzodziekuje

  2. moj syn chce bardzo pracowac-dla siebie i corki zeby zapewnic lepsza przyszlosc-bedzie mieszkal u mnie w Berlinie-najwarzniejsze zeby otrzymal ta prace,
    Za co bardzo dziekuje

  3. Czy jest możliwość pracy dla 3 dziewczyn i 1 chłopaka?

  4. Mariusz dn. 25 maja 2016 @ 17:20

    Jestem zainteresowany pracą. Zawodowo pracuje w zakładzie spożywczym.