€ 1600 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja telewizorów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:00

Producent telewizorów ze Stuttgartu posiada wakaty dla par na produkcji. Praca w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem niedaleko miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Stuttgart.

Pensja miesięczna: 1600 euro brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • montowanie elementów paneli ciekłokrystalicznych;
  • obsługa narzędzi elektronicznych;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie gotowych odbiorników do pudełek wraz z kablami, instrukcją, pilotem itp.

Wymagania na stanowisku:

  • precyzyjność i dokładność;
  • umiejętność działania w grupie;
  • komunikatywność i motywacja;
  • przyjazne nastawienie;
  • umiejętność korzystania z narzędzi elektrycznych;
  • gotowość oraz chęć do podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 300 euro od pary lub 200 od jednej osoby;
  • pomoc w organizacji podróży do Niemiec.

Dla kandydatów:
Dokumenty aplikacyjne prosimy składać za pośrednictwem poniższych danych:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie „Niemcy praca od zaraz, produkcja telewizorów LCD w Stuttgarcie. Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-telewizorow-stuttgart/

wyświetleń: 2539, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 43557615c6e1bd37

6 komentarzy aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja telewizorów Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowana prosze o kontakt tel.+4915218559374

  2. Witam

    Dwie pary zainteresowane oferta z możliwością podjęcia pracy od zaraz

    Z powazaniem

    Sławomir Baszewski

    Tel + 48 579161150

    Niemcy praca od zaraz , produkcja telewizorów LCD Sławomir Baszewski , Monika Szlubowska

  3. Mariusz zbylut,Renata zona dn. 20 czerwca 2016 @ 13:01

    Jestesmy zainteresowani praca od zaraz jestesmy na terenie holandi. praca przy produkcji telewizorów LCD kontakt
    798580305

  4. witam moge od zaraz mieszkam w niemcheczech +4915175770620 guten Tag ich Arbeit, die ich bei Bedarf gesund arbeitet jetzt 🙂

  5. Para jest zainteresowana ofertą.Wyjazd od zaraz.Kontakt 0048724000111

  6. Dyspozycyjność od sierpnia dla pary