€ 1890 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka magazyn z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2018 06:54

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz na magazynie sklepu internetowego z Lipska. Opcja pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4 osoby lub 2 pary

Zarobki: 1890 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadanie pracownika będzie zbieranie zamówień na magazynie sklepu internetowego z obuwiem sportowym oraz akcesoriami
  • osoba zatrudniona będzie przygotowywała paczki do wysyłki, zajmowała się załadunkiem i rozładunkiem oraz utrzymywaniem porządku

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • otwartość i elastyczność
  • zdolność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie doświadczenie i znajomość języka
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do brania nadgodzin

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne premie za wydajność oraz pełną frekwencję
  • opiekę konsultanta
  • zamieszkanie za 300 euro od pary lub 180 za osobę
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • szkolenia po polsku
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 07/2018” należy wysyłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pomoc-kuchenna-dusseldorf/

wyświetleń: 1304, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7615b3e5a99d2a4a