€ 10 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:42

Poszukujemy osób z podstawową znajomością języka do zatrudnienia przy przewozie osób w Monachium. Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B na zlecenie Ubera.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewozie osób w firmie Uber z płatnościami bezgotówkowymi
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o stan techniczny oraz utrzymywanie porządku w aucie

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość topografii miasta
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • brak uzależnień
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra organizacja
  • otwartość i bezkonfliktowość
  • wysoka kultura osobista
  • dbanie o powierzone mienie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę
  • do dyspozycji służbowy telefon z odpowiednią aplikacją
  • wsparcie w znalezieniu niedrogiego zakwaterowania
  • służbowe auto dobrej klasy – skoda octavia, toyota auris, vw golf, opel astra oraz karta paliwowa

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem „Kierowca Ubera, Monachium”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-kat-b-uber-monachium/

wyświetleń: 953, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 168592dffc8b1ae7

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.