€ 1850/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie perfum Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2018 20:53

Aktualna praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum. Zakład z Drezna zatrudni Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zapewniamy dokładne przeszkolenie przed rozpoczęciem zatrudnienia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Stawka godzinowa: 1850 EUR miesięcznie.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • ręczne pakowanie flakonów z perfumami do nowych kartoników;
  • składanie zestawów składających się z perfum;
  • naklejanie etykiet;
  • foliowanie opakowań.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dyspozycyjność do pracy na co najmniej 3 miesiące;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pracowitość i sumienność;
  • zręczność;
  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę, początkowo na okres próbny;
  • świadczenia socjalne, ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro;
  • dokładne przeszkolenie stanowiskowe.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres podany poniżej.
Aplikacje grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości. Należy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie perfum, Drezno 2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-drezno/

wyświetleń: 1183, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3495ba11a3bec849