€ 1600 euro brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz magazyn z zabawkami Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 18:24

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni zabawek z Frankfurtu nad Menem, bez znajomości języka. Praca Niemcy od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek oraz załadunek towarów;
  • zbieranie zamówień za pomocą wózka paletowego i skanera ręcznego;
  • pakowanie i zabezpieczanie zamówień;
  • kierownik zmiany może zlecać również inne zadania związane z pracą magazynu.

Oczekiwania:

  • sprawność i siła fizyczna na wysokim poziomie;
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie;
  • zdolność do działania w grupie;
  • umiejętność efektownej pracy w warunkach stresowych;
  • sumienne podejście do zadań i punktualność.

Oferujemy:

  • na czas umowy darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do niemieckich zasiłków;
  • wsparcie w przeprowadzce;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • kurs języka niemieckiego w niskiej cenie;
  • miłą atmosferę i możliwość rozwoju.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie prosimy wpisać: „Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z zabawkami, Frankfurt nad Menem”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 369579227b9aef2c

3 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz magazyn z zabawkami Frankfurt nad Menem”

  1. Daniel Czechowski dn. 25 lipca 2016 @ 11:14

    Witam Dyspozycyjność od zaraz ,Mój numer 535609270.

  2. Wiktoria Pyclik dn. 25 lipca 2016 @ 12:40

    Witam jestem dysponowana od zaraz o kontak prosze przez e-mail .