€ 1700 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji AGD od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2016 00:37

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka na produkcję sprzętu AGD w Duisburgu. Aktualna praca w Niemczech od zaraz dla Polaków. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Duisburg.

Pensja: 1700 euro za miesiąc.

Zakres obowiązków:

  • montaż poszczególnych elementów sprzętu AGD, takiego jak zmywarki, pralki, lodówki itp;
  • praca wykonywana jest ręcznie lub z użyciem elektronarzędzi;
  • pomoc w wykonywaniu innych zadań produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • spostrzegawczość;
  • precyzja;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • predyspozycje do zadań powtarzalnych;
  • motywacja oraz samodyscyplina;
  • dobry stan zdrowia pozwalający na pracę w pozycji stojącej przez 8 godzin dziennie.

Oferujemy:

  • darmowy kurs języka niemieckiego;
  • zakwaterowanie płatne;
  • umowę o pracę;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • premie oraz dodatki za rzetelną pracę;
  • dla najlepszych osób przewidziana jest podwyżka;
  • wsparcie polskiego kierownika na miejscu.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: produkcja-agd/09/16.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-agd-bez-znajomosci-jezyka-duisburg/

wyświetleń: 1736, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 93757be1ed4302b1

4 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji AGD od zaraz Duisburg”

  1. jestem zainteresowany pracą ,przebywam w Niemczech posiadam prawo jazdy kat B tel.15128113640

  2. Witam
    Jestem zainteresowany oferta produkcja-agd/09/16
    jestem w ciezkiej sytuacji i jestem gotowy podjac prace od zaraz.
    pracowalem na lini produkcyjnej przy produkcji szklanych rur.Szybko sie ucze i mam zdolnosci manualne.
    Prosze o szybka odpowiedz.

    Z powarzaniem

    JACEK
    +48692875140

  3. Krystian81 dn. 1 września 2016 @ 17:30

    Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa oferta.
    Wymagania, nie są mi obce.
    Z góry dziękuje za odpowiedz.
    Pozdrawiam
    Krystian

Zostaw odpowiedź do lukasz