€ 1840 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie z napojami od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:41

Aktualna propozycja zatrudnienia w hurtowni napojów z Lipska. Od zaraz możliwe jest podjęcie pracy w Niemczech na magazynie dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1840 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu zamówień na magazynie z użyciem wózka elektrycznego oraz skanera ręcznego
  • do obowiązków pracownika będzie należało wydawanie produktów, rozmieszczanie towarów na magazynie oraz przenoszenie napojów
  • inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • świetne zorganizowanie
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • własne auto

Oferujemy:

  • atrakcyjne dodatki za pracę w nocy, dni wolne oraz święta
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • zapewnione lokum na miejscu za 250 euro od osoby
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Praca Niemcy na magazynie z napojami, Lipsk – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-lipsk/

wyświetleń: 1154, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 2125a31b05c449cc

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.