€ 1850 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwniczym od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 05:56

Aktualna praca w Niemczech na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz opcja zatrudnienia w hurtowni obuwniczej sklepu internetowego z Monachium.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1850 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sklepu z obuwiem sportowym zajmującym się sprzedażą przez internet
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień, pakowanie produktów oraz przygotowywanie paczek do wysłania

Wymagania:

  • preferowane osoby posiadające doświadczenie w pracy na magazynie
  • ważne prawo jazdy
  • możliwość podjęcia od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w grupie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu w cenie 180 euro za miesiąc
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • pomoc konsultanta posługującego się językiem polskim
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Magazyn obuwniczy, Monachium – imię i nazwisko” na adres e-mail:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-munchen-2018/

wyświetleń: 2220, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 6775a4d4fe3666f7

3 komentarze aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwniczym od zaraz Monachium”

  1. Jestem zainteresowany ta praca.Moj nr.kontaktowy 017638655402.Posiadam wlasny samochod mieszkam w München.

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą mieszkam w kissing mam ukończony kurs magazyniera i kurs na wózki jezdniowe to mój numer 513460871 do usłyszenia

  3. Jestem zainteresowana pracą przy obuwiu. Proszę o telefon 049 157 81297762. Dziękuje Marta