€ 10 brutto/h

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu od zaraz bez języka Rosenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rosenheim
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:33

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu parkingów na terenie Rosenheim. Oferta od zaraz dla 4 osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny do odśnieżania

Miasto: Rosenheim, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Czas trwania umowy: do lutego 2017

Opis stanowiska:

  • praca w sezonie zimowym polega na maszynowym odśnieżaniu parkingów, podjazdów i skwerów

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym do 12 h dziennie, głównie w godzinach porannych
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • gotowość pracy w trudnych warunkach pogodowych
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • wytrzymałość i siła fizyczna

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • transport do pracy
  • ubrania robocze
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania na okres zatrudnienia
  • pracę na podstawie legalnej umowy
  • dodatek w wysokości 60 euro dziennie w przypadku braku śniegu i pracy do wykonania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie zgłoszeń ze zdjęciem oraz CV po polsku i niemiecku na adres:

einfach-losungen@germanymail.com

z dopiskiem: „Dam pracę w Niemczech przy odśnieżaniu parkingów, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy umieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu oraz numer kontaktowy.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-odsniezaniu-bez-znajomosci-jezyka-rosenheim/

Nr ogł.: 957582cded208f59