€ 11,45 euro/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz sortowanie ubrań bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 października 2017 00:15

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia w Cottbus dla osób bez znajomości języka. Dobrze płatna, fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11,45 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Czas trwania umowy: pół roku

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy sortowaniu, składaniu oraz pakowaniu używanych ubrań
  • obowiązkiem pracownika będzie segregacja odzieży ze względu na jakości, materiał, stan lub wykonanie

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od kobiet
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • pracę na czas określony – do końca kwietnia 2018
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • opiekę polskiego konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Fizyczna-sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-cottbus/

wyświetleń: 1877, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 66259f7aa494752d

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz sortowanie ubrań bez języka Cottbus”

  1. Chcialabym zapytac o ta oferte obecnie pracuje w niemczech przy sortowaniu i chcialabymsie przeniesc bo blizej granicy i mialabym blizej do domu obecnie jestem daleko i zalezy mi na pracy