€ 12 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez języka przeprowadzki od zaraz 2018 Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 maja 2017 01:16

Chętnie zatrudnimy kandydatów bez znajomości języka przy przeprowadzkach na terenie Norymbergi. Fizyczna praca w Niemczech 2018 od zaraz przy załadunku i rozładunku.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Norymberga, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na pomocy przy przeprowadzkach klientów w różnych częściach kraju
  • zadaniem pracownika będzie zabezpieczanie sprzętu na czas transportu, załadunek i rozładunek rzeczy
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało rozpakowywanie oraz montaż rzeczy w miejscu docelowym

Wymagania:

  • sprawność i siła fizyczna
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • zdolność pracy zespołowej
  • bezkonfliktowość
  • ważne prawo jazdy kat.C
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • system motywacyjny
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością podjęcia stałej pracy
  • legalną pracę w Niemczech na atrakcyjnych warunkach
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem ” przeprowadzki/05/2018″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-norymberga/

Nr ogł.: 1359162338433d7

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.