€ 9,50 euro/h brutto plus prowizje

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka Berlin od zaraz myjnia samochodowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 23:38
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
praca-na-myjni-samochodowej-2015

Poszukujemy pracowników do myjni samochodowej w Berlinie od zaraz. Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik myjni.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto plus prowizje od umytych samochodów.

Zakres obowiązków:

  • praca odbywa się w myjni zlokalizowanej na parkingu podziemnym w centrum handlowym;
  • dokładne sprzątanie oraz mycie samochodów;
  • mycie plastików, okien, karoserii, odkurzanie tapicerki, trzepanie dywaników itp.

Wymagania wobec pracowników:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • duża dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły;
  • czynne prawo jazdy kat.B od co najmniej 2 lat;
  • przyjazny i schludny wygląd;
  • umiejętność szybkiego i energicznego działania.

Oferujemy:

  • pomoc we wdrożeniu w obowiązkach;
  • pracę w przyjaznym zespole składającym się z wielu Polaków;;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 130 euro miesięcznie;
  • stabilne stanowisko zatrudnienia.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy kierować pod adres e-mail:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Niemcy praca fizyczna na myjni, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-berlin/

Nr ogł.: 52857be11860f21a

2 komentarze aby “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka Berlin od zaraz myjnia samochodowa”

  1. Witam.Jestem chętny do podjęcia pracy.Mam doświadczenie w tym kierunku.Jeżeli oferta nadal jest aktualna to proszę o kontakt tel 665 070 560 Mieszkam we Wrocławiu w ciągu kilku godzin mogę wstawić się w miejscu docelowym.Dziękuje Pozdrawiam KARBOWIAK WIESŁAW

  2. Tomasz Myslicki dn. 3 grudnia 2016 @ 12:10

    witam pana jestem zainteresowanym praca na myjni samochodowej dosiwiadczenie duze 10lat bystry szybki dokladnosc nie pije alkocholu niekarany wyglad normalny gosc majacy rodzine na uczymaniu zalezy mi napracy ogulnie pracuje na myjni we Wrclawiu piore tapicerki zajebisicie czekam na pana kontakt