€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek od czerwca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neustrelitz
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 października 2015 01:30

Oferujemy zatrudnienie sezonowe od czerwca 2016 w Neustrelitz dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek na polu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Neustrelitz, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Start: od czerwca 2016 na ok. 2-3 miesiące

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczny zbiór owoców miękkich – truskawek na polu
  • do zadań należeć będzie przeniesienie skrzynek w wyznaczone miejsce

Oczekiwania:

  • przestrzeganie zasad panujących na plantacji – np.: nie brudzenie, nienadużywanie alkoholu, zakaz palenia
  • posiadanie odpowiedniej odzieży do pracy w polu
  • wysoka motywacja
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zakwaterowania w kontenerach mieszkalnych na plantacji
  • duża liczba godzin

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać na adres:

Ogłoszenie nieaktualne!

wyświetleń: 4050, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 438562ead3130281

11 komentarzy aby “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek od czerwca 2016”

  1. poszukuje pracy dn. 3 listopada 2015 @ 18:24

    Jestem zainteresowana pracą proszę o odpowiedz. Agnieszka,

  2. Jestem zainteresowana ofertą, proszę o szczegóły.

  3. Witam.
    Jestem zainteresowany wraz z kolegą tą ofertą pracy mój wiek 22 lata a kolegi 23 lata oboje jesteśmy pracowici oraz nigdy nie stwarzamy problemów. Z naszej strony jest możliwy przyjazd własnym samochodem. Proszę o kontakt drogą e-mail chaber03@wp.pl lub telefoniczny 511192072.

  4. witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy ja mam 31 chłopak 29.Jestesmy para bez nałogów.Mozemy przyjechać wlanym samochodem.Obecnie pracujemy w Czechach podaje nasze numery kontaktowe i e-mail ewelincia021@poczta.fm +420770628818 lub +48507609863

  5. Witam.
    Jestem zainteresowana pracą.Proszę o szczegóły.
    Pozdrawiam Patrycja.

  6. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt.

  7. Jestem zainteresowana ofertą . To dla mnie bardzo ważne. Proszę o kontakt na e-mail: patrycjadziedzina@wp.pl

  8. Patrycja M dn. 27 grudnia 2015 @ 12:11

    Witam!
    Wraz z koleżanką jestesmy zainteresowane praca,prosze o kontakt

  9. jestem zainteresowana wraz z synem jesteśmy pracowici prosimy o kontakt sliczna-91wp.pl

  10. Justyna dn. 11 maja 2016 @ 10:24

    Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek i innych pracach rolniczych. Znamy dobrze język niemiecki. Chłopak posiada prawo jazdy B-T oraz umiejętność obsługi innych maszyn rolniczych. Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy