€ do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia zbiory truskawek bez języka Waldsee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldsee
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbiory-truskawek-2016 (2)

Chętnie zatrudnimy w Waldsee od kwietnia 2018 kandydatów bez znajomości języka. Propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek oraz szparagów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Waldsee, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

praca na polu będzie polegała na zbieraniu truskawek i szparagów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do kwietnia 2018
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie posiadanie własnego auta
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech bez znajomości języka
  • zatrudnienie możliwe od kwietnia do połowy czerwca 2018

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

1804monika@gmail.com

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem:

+4817629019001

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-i-szparagow-bez-jezyka-2018-waldsee/

wyświetleń: 1120, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5215a8f51414d7c1