€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory szparagów od zaraz 2020 Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 czerwca 2020 19:35

Pracodawca z Duisburga potrzebuje od zaraz osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka dla pracowników sezonowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca w wymuszonej pozycji przy zbieraniu szparagów na polu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjazdu swoim samochodem – dla osób, które aplikują w grupach;
  • posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej przy zbiorach szparagów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowej w pełnym wymiarze godzin;
  • polską umowę na czas określony;
  • polski zespół współpracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • jednorazowa premia 100 Eur za polecenie pracownika;
  • ubezpieczenie pracownika oraz jego rodziny;
  • elektroniczne załatwienie formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę: http://bit.do/szparagi-duisburg

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-szparagow-bez-jezyka-duisburg-2020/

wyświetleń: 523, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6915ee8c61588ba1