€ 10,50 netto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory winogron wrzesień 2022 Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landau
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2022 21:04

Od września 2022 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnienie w Landau dla pracowników sezonowych bez języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Landau.

Wynagrodzenie: 10,50 € netto na godz.

Start: od września 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe na 6 tygodni;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie winogron.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od września 2022;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz obiad;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od września 2022.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem sezonowej pracy w Niemczech, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 695 644 964

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-winogron-bez-znajomosci-jezyka-landau/

Nr ogł.: 87362cdae113495e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.