€ 9,50 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory warzyw Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 16:24

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2019 dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorze warzyw. Pracodawca ze Stuttgartu zapewnia zakwaterowanie odpłatnie oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur brutto/godz.

Start: brak informacji.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w niemieckim gospodarstwie, która będzie polegała na sadzeniu, zbieraniu oraz pielęgnowaniu warzy;
  • obowiązkiem będzie również przygotowywanie warzyw do wysłania.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • bycie dostępnym na czas trwania kontraktu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość wzięcia ze sobą dobrej jakości ubrania oraz butów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • w zależności od zapotrzebowania praca będzie wynosiła około 50 godzin tygodniowo;
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia istnieje możliwość wzięcia zaliczki;
  • zapewnione zakwaterowanie w wysokości 3 Eur na dobę w mieszkaniu pracowniczym dwuosobowym;
  • istnieje możliwość wykupienia pakietu FULL care za 650 Eur,  w którym znajduje się bilet do Niemiec, polis, a także opieka biura.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: niemcy <małpa> bispol.com albo pod numerem telefonu: 13 4463295 lub 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-warzyw-stuttgart-2019/

Nr ogł.: 7765c6024af023f2

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.