€ 8,84 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2018 02:22

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy w gospodarstwie rolnym z Frankfurtu nad Menem przy zbiorach warzyw.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w gospodarstwie rolnym polegająca na pielęgnacji oraz zbieraniu warzyw – selera, pora i sałaty
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz przygotowywaniem towarów do wysłania

Wymagania:

  • preferowani do zatrudnienia są mężczyźni
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
  • własna odzież oraz obuwie

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • dużą ilość godzin pracy
  • darmowe posiłki 3 razy w tygodniu
  • zakwaterowanie za 3 euro dziennie
  • możliwość pobrania zaliczki po tygodniu pracy
  • po 3 miesiącach bezpłatny bilet powrotny

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem „Pielęgnacja i zbiór warzyw, NIEMCY” na adres:

niemcy@bispol.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-i-pielegnacji-warzyw-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 1267, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7995afdb72e18f4e