€ 8,50 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy kwiatach 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2015 04:47

Od zaraz zatrudnimy Polaków do sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach – ścinaniu i pielęgnacji. Zatrudnienie bez znajomości języka w okolicach Kassel.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach

Lokalizacja: okolice Kassel

Wynagrodzenie: stawka w wysokości 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • Osoba zatrudniona odpowiada za pielęgnację kwiatów.
  • Obowiązkiem będzie również ścinanie i pakowanie.
  • Zbieranie kwiatów doniczkowych i przygotowanie do wysyłki.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • wytrzymałość fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się na nowym miejscu
  • chęć zarobienia

Oferta:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • atrakcyjne warunki pracy
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

ogloszenie@wygaslo

W nagłówku wiadomości należy wpisać: KWIATY, KASSEL

wyświetleń: 3813, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8655c415e2dd7b4

3 komentarze aby “Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy kwiatach 2015”

  1. Jestem zainteresowana pracą od połowy maja. (2 osoby) Proszę o kontakt.

  2. Proszę o kontakt nr.tel.692 841 871 Mam 37 lat.

  3. Damian Bukowski dn. 2 maja 2016 @ 16:02

    proszę o kontakt mam 17 lat i szukam pracy aby zarobić 🙂 to mój nr tel : +48503484068