€ 12,50 brutto za godzinę

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie centrum handlowego od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 października 2016 00:14

Poszukiwani są pracownicy do zatrudnienia w trybie natychmiastowym w Berlinie. Od zaraz możliwa praca w Niemczech polegająca na sprzątaniu centrum handlowego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 12,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu czynności porządkowych w galerii handlowej
  • do zadań pracownika należy: wynoszenie śmieci, sprzątanie toalet, uzupełnianie artykułów higienicznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej jest obsługa szorowarki przy czyszczeniu dużych powierzchni oraz inne zlecone zadania

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • niekaralność
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodyscyplina i odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • motywacja do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę na cały etat
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • legalną formę zatrudnienia z perspektywą stałej pracy
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • pakiet świadczeń
  • pomoc koordynatora
  • opiekę medyczną w nagłych przypadkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV, zdjęciem i opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sprzątanie centrum handlowego, Berlin”. W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-centrum-handlowego-berlin/

wyświetleń: 1343, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7625812625504951

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.