€ 14,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie biur od zaraz Hamburg z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2022 19:54

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Hamburgu z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • zadaniem będzie sprzątanie powierzchni biurowych;
  • praca systematyczna, stałe godziny i podobne zadania;
  • aktualnie wykorzystywane są detergenty odkażające;
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP oraz noszenie maseczek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość, punktualność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • schludność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy relokacji;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-hamburgu-jako-sprzataczka-sprzatacz/

Nr ogł.: 27761fc0a250ac78

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.