€ 12,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie terminala lotniczego Bremen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 01:31

Aktualna propozycja dobrze płatnej pracy w Niemczech na lotnisku z Bremen. Możliwość zatrudnienia przy sprzątaniu terminala dostępna od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: pracownik serwisu sprzątającego

Miejsce: Bremen, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto oraz dieta za dzień roboczy w wysokości 25 euro netto

Opis stanowiska:

  • praca na lotnisku polega na sprzątaniu terminala w systemie zmianowym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odkurzanie, mycie podłóg, opróżnianie koszy, wycieranie krzeseł, it.
  • zadaniem pracownika będzie również utrzymywanie porządku w toaletach oraz dokładanie artykułów higienicznych
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zdolność efektywnej pracy w szybkim tempie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra organizacja
  • dobre referencje od poprzednich pracodawców
  • poświadczone doświadczenie w podobnej pracy
  • motywacja i energia

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatki
  • szansę rozwoju zawodowego
  • opiekę rezydenta
  • pomoc w wynajęciu mieszkania na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu terminala lotniska, Bremen

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-terminala-na-lotnisku-bremen/

wyświetleń: 1258, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 420585c2a7a0ca85

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech sprzątanie terminala lotniczego Bremen od zaraz”

  1. praca lotnisko dn. 25 lutego 2017 @ 09:06

    Witam serdecznie chciałbym się zatrudnić waszej firmie Duże doświadczenie w pracy prawo jazdy język komunikatywny. Proszę o kontakt tel +48784636530 poważaniem czyż