€ 12 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz w Düsseldorfie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 00:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-biura

Poszukiwani pracownicy do sprzątania biur na terenie Düsseldorfu od zaraz. Oferta pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka oraz umiejętnością dokładnego porządkowania pomieszczeń.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy.

Zarobki: 12 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń biurowych, takich jak sale konferencyjne, open space, korytarze, toalety, windy, pomieszczenia socjalne.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • kultura osobista i kontaktowość;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz referencje;
  • umiejętność dokładnego sprzątania i poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • pracę na dwie zmiany;
  • możliwość wybrania sobie chemii gospodarczej;
  • wsparcie we wdrożeniu w zadania na stanowisku;
  • strój służbowy;
  • pomożemy w znalezieniu niedrogiego zakwaterowania;
  • stabilną umowę.

Dla kandydatów:

CV oraz LM należy przesyłać pod poniższy adres mailowy.
Jeśli kilka osób z grona znajomych lub rodziny chce zgłosić swoją kandydaturę do pracy, prosimy wysyłać wszystkie dokumenty w jednej wiadomości.

W tytule wiadomości należy wpisać: „Sprzątanie biur, Düsseldorf”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-biur-w-dusseldorfie-od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-polakow/

wyświetleń: 1877, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 15156c4a37025694