€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 05:10

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Monachium od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Monachium

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

Oferta dotyczy fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Osoba zatrudniona samodzielnie dojeżdża na miejsce i sprząta powierzchnie biurowe danej firmy. Zadania to między innymi wynoszenie odpadów, odkurzanie, mycie luster, sprzątanie sal konferencyjnych, kuchni oraz łazienek.

Wymagania:

  • szybkość, zwinność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność

Oferta:

  • na miejscu pracodawca oferuje możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV oraz aktualnym zdjęciem należy przesłać na adres:

Ogłoszenie nieaktualne!

ID ogłoszenia: 6955de7cb9dc1d6

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Monachium”

  1. podejme sie jakiejkolwiek pracy od zaraz, prawo jazdy B,C, prosze o kontakt