€ 10,50 euro brutto/h + dodatki

Oferta pracy w Niemczech pakowanie przekąsek bez języka Münster od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2016 02:34

Oferujemy zatrudnienie w Münster na produkcji przy pakowaniu słonych przekąsek na linii produkcyjnej. Niemcy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz słonych przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Münster, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę plus dodatek obowiązujący na zmianie nocnej w wysokości +1,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca na produkcji słonych przekąsek
  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowych wyrobów i kontrola jakości
  • paletowanie opakowań

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do przestrzegania zasad i regulaminu fabryki
  • zręczność, sprawność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów

Zapewniamy:

  • system premiowy
  • samodzielne stanowisko i gruntowne przeszkolenie z obsługi maszyn i zasad BHP
  • odzież roboczą
  • wysokie zarobki
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „Pakowanie słonych przekąsek, imię i nazwisko” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:
einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/munster-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-munster/

wyświetleń: 1818, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 99757a3bebf06858

5 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech pakowanie przekąsek bez języka Münster od zaraz”

  1. Mam na imie kamil jestem zainteresowany pracą na stanowisku pakowacz przekąsek słonych, mam już doświadczenie na lini produkcyjnej, Proszę o kontakt mailowy lub tel.+48729396130

  2. Witam wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani pracą !
    Można prosić więcej informacji na numer telefonu 530309580
    Bardzo bym prosiła o kontakt
    Pozdrawiam

  3. Gotowy do pracy!

  4. Witam, moge zaczac od zaraz prosze o kontakt pod nr tel 0176 258 94 576

  5. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884