€ 14,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu muzeum z językiem niemieckim Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2019 19:48

Ogłoszenie z Lipska do pracy w Niemczech przy sprzątaniu muzeum. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie. Oferta z podstawową znajomością języka niemieckiego i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: Sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość w muzeum oraz w budynku pożyteczności publicznej;
  • ścieranie kurzu, mycie podłóg i schodów, wyrzucanie śmieci z koszy, wycieranie eksponatów, co należy robić zgodnie z zaleceniami, a także sprzątanie łazienek itp.

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • skrupulatność i dokładność w wypełnianiu obowiązków;
  • odpowiedzialność;
  • bez nałogów;
  • pracowitość;
  • samodzielność;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie płatne;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie płacone do 10 dni każdego miesiąca;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych;
  • umowa próbna na 3 miesiące, a potem dla najlepszych stała umowa;
  • sprzęty i detergenty zapewnione przez pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: Stellenanzeige@contractor.net z tytułem: „Sprzątanie , Lipsk – imię i nazwisko”.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH

Kapuzinerstraße 24, 80337 München

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-muzeum-lipsk-2019/

Nr ogł.: 2405c4b44ccb7fb2