€ 13 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 00:37

Możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej. Zatrudnimy od zaraz w Kolonii osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 13 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności porządkowych w galerii handlowej
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie toalet zgodnie z grafikiem, maszynowe mycie podłóg, wynoszenie śmieci
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za składanie raportów o awariach
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia
  • świetna organizacja czasu
  • co najmniej podstawowa znajomość języka
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji
  • brak uzależnień
  • dobra kondycja
  • zaangażowanie i pracowitość
  • dobre nastawienie
  • kontaktowość i otwartość

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na zmiany, bez zmian nocnych
  • opiekę rezydenta
  • zatrudnienie z okresem próbnym, następnie umowa na czas nieokreślony

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie galerii handlowej

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-galerii-handlowej-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-kolonia/

wyświetleń: 996, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 69559525521640f5

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.