€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2016 22:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-biura

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu powierzchni biurowych od zaraz. Zatrudnienie w Hamburgu z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja pracy: Hamburg.

Zarobki: 12 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • praca na zmianę nocną w godzinach 18.00 – 2.00;
  • dokładne sprzątanie biura;
  • mycie podłóg, wycieranie kurzy;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • sprzątanie toalet;
  • odkurzanie wykładzin;
  • porządkowanie pomieszczeń socjalnych, sal konferencyjnych i open space.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy przy sprzątaniu;
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • prawo jazdy kat.B;
  • samodzielność w działaniu;
  • zaletą będzie własne auto;
  • sumienność, odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • uczciwe warunki pracy;
  • samodzielne stanowisko;
  • możliwość współpracy na zasadzie umowy o pracę lub samozatrudnienia (Gewerbe).

Aplikacje:
CV w języku niemieckim, ze zdjęciem prosimy wysyłać na poniższy adres. Prosimy o zatytułowanie wiadomości: „Praca w Niemczech sprzątanie biur, imię i nazwisko”.

einfach-losungen@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sprzatanie-biur-w-hamburgu-oferta-pracy-w-niemczech/

wyświetleń: 1864, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 765717579336f45

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Hamburg”

  1. sprzatanie biur dn. 22 kwietnia 2016 @ 10:20

    Witam jestesmy zainteresowani podjęciem pracy na weekendy obecnie pracujemy w firmie sprzątającej w okolicach Hamburga na obiektach rządowych posiadamy własne auto ekipa jedna kobieta trzech mężczyzn nr kont 151-759-175-62

  2. Obecnie jesteśmy w Niemczech.Pracujemy w Hotelu, szukamy pracy dodatkowej po godzinach pracy, mamy własny samochód.i wysokie doświadczenie w tej dziedzinie. Mój tel. 500 146 765 Pilne