€ 13,50 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 02:20

Propozycja podjęcia atrakcyjnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad menem, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych na zlecenie firm
  • czynności będą wykonywane w grupach kilkuosobowych lub pojedynczo
  • zadaniem pracownika będzie opróżnienie koszy, sprzątanie toalet, pokoi socjalnych, mycie podłóg oraz dokładanie środków higienicznych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie dobrych stosunków z klientami

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista i schludność
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • niekaralność
  • przyjazne nastawienie
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • początkowo zatrudnienie na okres 1 miesiąca, następnie umowa na czas nieokreślony
  • zagwarantowaną dużą ilość godzin pracy
  • służbowe auto oraz telefon

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzataniebiur/01/2017”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-przy-sprzataniu-biur-frankfurt-nad-menem-dla-polakow-2017/

wyświetleń: 1445, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 623587d59030a1e2

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem”

  1. Witam. Jestem zainteresowana ta praca. Mam doświadczenie, prawo jazdy. Proszę o kontakt. zaneta813@onet.pl
    Zaneta Swierkosz

  2. beata dybowska dn. 3 kwietnia 2017 @ 13:26

    Jestem zainteresowana ofertą posiadam prawo jazdy kat. B. oraz doświadczenie. Proszę o kontakt telefoniczny 696-037-178.